Pracovníci pro ruční mytí vozidel a pomocní pracovníci autoservisu

FirmaGROUP CARS CENTER ONE s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 35 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Co Vás čeká

Zejména finální úprava vozidel pro klienta
Komunikace s ostatními členy týmu ohledně aktuálních zakázek
Drobné úpravy (čištění, leštění, voskování atd.)
Neustále se vzdělávat, učit nové věci
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Zájem o auta
ŘP skupiny B - výborné řidičské schopnosti
Pracovní nasazení, elán a chuť na sobě pracovat
Týmový duch (pokud nemáte profesní zkušenosti, rádi vás vše naučíme)
Trestní bezúhonnost
Výhodou bude, pokud budete umět

Strojní leštění auto laků
Instalace okenních folií
Wrapping
Co vám můžeme nabídnout

Zázemí rostoucí společnosti
Možnost vzdělávat se a růst v rámci struktury
Pravidelnou pracovní dobu, směnný provoz ( možnost výměny směn)
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Motivující platové ohodnocení (dle vašich zkušeností cca 30.000,-)
Zajímavé firemní benefity
Zajímavou práci s krásnými auty
Příjemný kolektiv

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Polská 1201/1, Olomouc, Česko
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 35 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:GROUP CARS CENTER ONE s.r.o., IČ: 29454484
počet volných pracovních míst:2
datum zveřejnění nabídky práce:24. 01. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním